www.highforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.highforum.net

nice.yetkin-forum.com

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Deep Freeze Kullanıpta Kaldıramayanlar

YazarMesaj
kazim565
co-admin
co-admin
kazim565

Deep Freeze Kullanıpta Kaldıramayanlar Empty
MesajKonu: Deep Freeze Kullanıpta Kaldıramayanlar   Deep Freeze Kullanıpta Kaldıramayanlar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 1:06 pm

Deep Freeze programını hemen hemen herkes bilir. Fakat Yanlış Kullananlar çoğunluktadır. Hele Birde Nasıl Kaldırması Gerektiğini Bilmiyor yada Program kendi kendini görünmez kıldıysa bilgisayarına hiç birşey kaydedemez. Hemen Format gelir aklına Atar formatı Ohh kurtuldum der yeniden başlatır ki .... Oda ne Hiç bir şey olmamış. İyi bilgisayar bilenler bile bunun altından bazen kalkamaz.

ben kendi kullandığım yöntemi anlatayım. ekranın Sağ alt tarafında Deep Freeze simgesi varsa işiniz kolay hemen ctrl+alt+shift+F6 tuş Kombinasyonuna basıyorsunuz hemen deep freeze açılıyor. şifrenizi giriyorsunuz açılan pencerede alttaki üçüncü seçeneği işaretleyip bilgisayarı yeniden başlattınız mı artık prog-ekle/kaldır dan kaldırabilirsiniz yada kurduğunuz setup dosyasın dan.

Ama ekranın sağ alt tarafındaki deep freeze simgesi yoksa biraz daha karışık. Alltaki linkten Deep Unfreezer 1.6 programını indirip bir diskete alın

link : http://rapidshare.com/files/46305906/DeepUnfreezer1.6.rar.html

rar şifresi : kazim565

sonra bilgisayarı yeniden başlatırken setup moduna girin ve tarihi 5-6 YIL geriye alın kaydedip yeniden başlatın. disketteki deep unfreeze programını çalıştırın. büyük bir ihtimal üçüncü seçenek işaretli diğreleri kapalı çıkacak. değilse siz yapın. programı ve bilgisayarı kapatın. yeniden başlatırken setup moddan tarihi düzeltin. ve işlem tamam. masa üstüne birşeyler kaydedip deneyin.

ben bu problemimi böyle çözdüm hatta bazı arkadaşlarımınkini de böyle çözdüm.

saygılar.

Deep Freeze Kullanıpta Kaldıramayanlar
1 sayfadaki 1 sayfası